loadingimg

Wczytuję dane...
  • Rejestracja

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Informacje o firmie


Informacja dotycząca ochrony danych kontrahenta


Na podstawie przepisu art.13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ,oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych)-daje: RODO,

Firma KAMAR informuje, że :


1.Administratorem danych osobowych jest firma KAMAR z siedzibą w POZNANIU, ul.Głuchowska 5A

2.Dane przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016,dalej RODO w celu obsługi i realizacji zamówień.

3.Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej/

4.Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do realizowania celu, przez okres trwania umowy/współpracy z kontrahentem.

5.Osobie,której dane dotyczą przysługuje prawo do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

.6.Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

7.Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Home Tea to sklep z wysokogatunkową herbatą i kawą oraz akcesoriami do jej parzenia, przechowywania i podawania.

Home Tea to sklep, który powstał z wielką pasją i zamiłowaniem do herbaty, z wiarą, iż możemy „zarazić” tą pasją innych. Nasza siła tkwi w prawdziwej miłej atmosferze oraz doświadczeniu.

Home Tea została stworzona z myślą o miłośnikach i koneserach herbaty, którzy już odkryli jej walory smakowe i zdrowotne, bądź dopiero rozpoczynają z nią swoją przygodę…

Na uwagę zasługują liczne gatunki herbat oraz kaw pochodzących z najlepszych plantacji z całego świata

Chcemy przenieść Państwa w niezwykły świat pełen bogatych smaków, aromatów i cudownych zapachów. Służymy fachową pomoc w doborze odpowiedniej herbaty czy kawy, biorąc pod uwagę Państwa upodobania. Uzyskacie Państwo wskazówki w zakresie prawidłowego zaparzania oraz degustowania.
Dysponujemy także różnorodnymi akcesoriami niezbędnymi do przygotowywania aromatycznej herbaty oraz dodatkami podnoszącymi walory smakowe naparu.
Chcąc przybliżyć Państwu wiedzę dotyczącą tematyki herbacianej oraz kawowej zamieściliśmy na naszej stronie fachowe opisy, zastosowania, właściwości, ciekawostki, nowości poszczególnych gatunków herbat jak również kaw.

Znajdziecie u nas m.in. herbatę czarną, zieloną, białą, czerwoną, żółtą, pu-erh, kwitnącą, rooibos, yerba mate, a także kawę naturalną i aromatyzowaną. Dodatki, wyjątkowe syropy, przyprawy, cukier i przetwory.

Oferujemy również najwyższej jakości ceramikę i akcesoria niezbędne do przygotowywania naparów. W naszej ofercie są firmy, które liderują na rynku polskim jak i zagranicznym, specjalizujące się w akcesoriach do herbat i kaw. Są to  m.in. firmy włoskie, niemieckie, hiszpańskie takie jak: Adhoc, Gefu, Finum, Lacafetiere, Ritzenhoff i wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony, na której poczujecie się Państwo jak w tętniącym życiem domu, domu Home Tea